Термосумка об'ємом 20 літрів
Особливості моделі:
- Один бічний кишеня
- Якісний міцний матеріал
- Мала вага
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 20 л |
| Вага | 300 г |
| Колір | Синій |
| Особливості термосумки | Вологозахист |
| Матеріал | Поліестер |
| Розміри | |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 368 ₴




