
Сумка-холодильник 20л
348 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11564
+380 (99) 444-58-33
Консультація, замовлення (Viber)
- +380 (93) 509-03-99Замовлення, якість обслуговування
- +380 (97) 336-89-00Консультація, замовлення
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Термосумка об'ємом 20 літрів
Особливості моделі:
- Регульований ремінець не плече
- Дві бічні кишені
- Якісний міцний матеріал
- Мала вага
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Термосумка |
| Вага | 300 г |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Особливості термосумки | Вологозахист |
| Розміри | |
| Ширина | 34 см |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 34 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 348 ₴



