


Ключ розвідний з переставною губкою 300 мм, 0-41 мм CrV (TPR) SIGMA (4100941)
613 ₴
- Немає в наявності
- Код: 18515
+380 (99) 444-58-33
Консультація, замовлення (Viber)
- +380 (93) 509-03-99Замовлення, якість обслуговування
- +380 (97) 336-89-00Консультація, замовлення
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ключ розвідний з переставною губкою 300 мм, 0-41 мм CrV (TPR) Sigma (4100941) призначений для відгвинчування та загвинчування гайок, болтів, гвинтів та інших нарізних з'єднань. Зручний під час сантехнічних робіт, ремонту автомобілів і велосипедів. Виготовлений із високоякісної хромо-ванадієвої сталі з антикорозійним покриттям. Має рухому переставну губку, зазубрену з одного боку, завдяки чому може використовуватися як трубний ключ. На губках ключів нанесена міліметрова шкала для регулювання ширини захоплення. Двокомпонентна ергономічна ручка зручно лежить у руці. Ребриста поверхня ручки не дає ключу вислизнути з руки під час роботи. Ключ обладнаний отвором для чіпляння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4100941 |
| Довжина, мм | 300 мм |
| Маса, кг | 0.813 кг |
| Матеріал | Хромованадієва сталь |
| Матеріал ручки | TPR + PP |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | 12" |
| Розмір ключа, мм | 41 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 613 ₴



