Мангал-валіза на 7 шампурів із бічними столиками, сталь 3 мм
1 270 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12708
+380 (99) 444-58-33
Консультація, замовлення (Viber)
- +380 (93) 509-03-99Замовлення, якість обслуговування
- +380 (97) 336-89-00Консультація, замовлення
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мангал-валіза розкладний на 7 шампурів із бічними столами
Особливості моделі:
- Розмір: 32.5х13х44
- Товщина стінок мангала: 3 мм
- Висота ніжок: 43 см
- Додатково: два бічні столика під шашлик/барбекю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 44 мм |
| Вага | 8.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 270 ₴



